آموزش طراحی سایت و گرافیک و بهینه سازی و سئو در وب سایت آونگ وب

وب سایت آونگ وب با هدف آموزش و راه اندازی وب سایت های حرفه ای و تازه تاسیس برای ایجاد کسب و کار شروع کرده است و به تازگی فعالیت های زیادی در راستای آموزش طراحی سایت و سئو انجام داده است که در اینجا شما را به مطالعه برخی از فعالیت های این گروه دعوت می نماییم.

تیم طراحان آونگ وب کار خود را از سال 1389 با برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت آغاز کرد، فعالیت های اصلی این تیم طراحی و راه اندازی سایت، طراحی گرافیکی و سئو و بیهنه سازی سایت می باشد. آونگ وب با دارا بودن تیم متخصص و مجرب متشکل از طراحان حرفه ای گرافیک و برنامه نویسی تحت وب و به تازگی متخصص برنامه نویسی اندروید هم به تیم آونگ وب اضافه شده و  آماده انجام پروژه های شما از طراحی سایت تا طراحی گرافیکی حرفه ای و بهینه سازی سایت و به سود رسانی آن می باشد. همان طور که می دانید برای موفقیت در اینترنت و دنیای مجازی داشتن یک وب سایت مناسب ضروروی می باشد. تیم آونگ وب در امر طراحی وب سایت به عوامل مهمی مانند روانشناسی رنگ ها در طراحی توجه می کند. نکته مهمتر آن که آونگ وب با استفاده از ایده های جدید محیطی را برای موفقیت یک مجموعه پدید می آورد.

طراحی گرافیکی:

آونگ وب دارای تیم تخصصی طراحی گرافیکی که توجه خاصی به عوامل مهمی مانند روانشناسی رنگ ها در طراحی های خود و چینش و سبک وب سایت یا طرح گرافیکی نشان میدهد در طراحی گرافیکی ایده های جدید و روز برای جذب مشتری و کاربرپسند بود طرح قبل از برنامه نویسی انجام می شود.

طراحی و راه اندازی سایت:

طراحی سایت توسط تیم آونگ وب به صورت کاملا داینامیک صورت می گیرد و کلیه وب سایت ها دارای سیستم های مدیریتی از قبیل وردپرس و جولا و او اس کلاس می باشند و بستگی به درخواست مشتری انجام می شود همچنین تمامی وب سایت های طراحی شده با تکنولوژی های روز دنیا بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو می باشند و این وب سایت ها می توانند با کمی فعالیت رتبه خوبی را در نتایج موتورهای جستجو به دست آورند.

سئو و بهینه سازی سایت:

یکی از خدمات آونگ وب سئو و بهینه سازی سایت ها می باشد سئو سایت از تکنیک های مهم بازاریابی به شمار می آید و از آنجایی که امروزه مردم 85% از اطلاعات خود را از موتورهای جستجو دریافت می کنند، صورت انتخاب کلمات کلیدی مناسب می تواند موفقیت های زیادی را برای یک سایت به همراه داشته باشد. در این پلن متخصصین آونگ وب پس از آنالیز وب سایت بهترین کلمات کلیدی آن را سئو و بهینه می کنند.

بازاریابی اینترنتی ( افزایش سود سایت ):

با ورود به عصر اینترنت دنیای بازاریابی نیز دچار تحولات عظمیمی گشت و البته کار بازاریابان نیز به مراتب آسان تر گشت امروزه وب سایت های بزرگی مانند آمازون و ebay در فروش اینترنتی محصولات خود حتی از شرکت ها و کارخانه های بزرگی که به صورت آفلاین کار می کنند پیشی گرفته اند و این نشان دهنده رشد اینترنت در چند سال اخیر می باشد، در پلن بازاریابی اینترنتی، شرکت ها کاربازاریابی اینترنتی خود را به صورت کامل به تیم آونگ وب می سپارند و تیم آونگ وب با استفاده تکنیک های بهینه سازی و ایمیل مارکتینگ مخاطبین سایت را افزایش می دهد و سپس بعد از نصب پکیج آماری گوگل آنالیز نرخ سود وب سایت را افزایش می یابد. این پلن برای تمامی صنف ها از جمله سایت های فروشگاهی، سایت های آموزشگاهی، سایت های تبلیغاتی، سایت مجلات، سمینارها، تورهای مسافرتی، املاک، نمایشگاه ها و … صورت می گیرد.

راه اندازی استارت آپ جدید ( ایده های نو):

راه اندازی استارت آپ جدید در کشور ایران امری تازه جا افتاده ای می باشد و هنوز به طور کامل فرهنگ سازی در این زمینه انجام نشده است. در دنیای کنونی که زمان باارزش ترین سرمایه به شمار می آید، آزمون و خطا دیگر معنایی ندارد و هر پروژه ی جدیدی باید با برنامه ریزی کامل شروع شود. تیم آونگ وب دارای تجربه کافی در این امر می باشد و شما می توانید با همکاری با این گروه پروژه نوین خود را آغاز کنید. این پروژه می تواند برای افزایش فروش یک شرکت، راه اندازی یک سیستم جدید در شرکت و یا یک پروژه تبلیغاتی کاملا جدید با استفاده از ایمیل مارکتینک و سئو باشد.

برچسب ها:

, ,

آخرین محصولات فروشگاه پوسته و پلاگین

مشاهده همه محصولات
برخی از مشتریان ما :